Witamy

Rozpoczęcie kursu na kategorię „B” w dniu 09.11.2020 o godz. 16.00. 

Biuro naszego OSK jest czynne we wtorki , czwartki i piątki od godz. 14.15 do 20.00 oraz w soboty od godz.10.00 do 14.00. Serdecznie zapraszamy.

Najwyższa zdawalność w powiecie. Uwaga. Dla osób, które zaliczą egzamin za pierwszym razem nagroda!!!

Zależy nam na opiniach naszych klientów, dlatego też będziemy wdzięczni za wystawienie oceny kursu w serwisie Superprawojazdy.pl. Aby to zrobić wystarczy kliknąć tutaj:
https://www.superprawojazdy.pl/9go53m/nowaopinia.htm

Pierwsze miejsce w rankingu

OKS_Puchta

Kliknij, aby powiększyć

Mam przyjemność poinformować, że wg Rankingu Szkół Jazdy pow. wyszkowskiego, zamieszczonego w Głosie Wyszkowa – wydanie wyszkowskie Tygodnika Ostrołęckiego – 7/2016 nasza szkoła po raz kolejny zajęła pierwsze miejsce pod względem zdawalności egzaminu za pierwszym razem w zakresie teorii i praktyki na prawo jazdy. Jest to wspólny sukces osób szkolonych oraz doświadczonej kadry szkoleniowej. Niniejszym składam serdeczne podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się do tego sukcesu.

Więcej informacji oraz wywiad z ze mną w Głosie Wyszkowa nr 7/2016.

Pozdrawiam, Jerzy Puchta

Źródło zdjęcia: http://www.nexto.pl/e-prasa/glos_wyszkowa_-_wydanie_wyszkowskie_tygodnika_ostroleckiego_p35201.xml

Z przyjemnością informujemy o nowym wyróżnieniu dla Naszej Szkoły!

certyfikatInstytut Badań Konsumenckich powiadomił nas, że otrzymaliśmy Certyfikat PRZEDSIĘBIORSTWO GODNE ZAUFANIA!!!

Jest to wyróżnienie przyznawane przez Kapitułę programu Instytutu Badań Konsumenckich, który ocenia zaufanie klientów,nieposzlakowaną opinię, jak również kompetencje i innowacyjne rozwiązania w danej specjalności.

Jesteśmy zaszczyceni tym wyróżnieniem, które oparte jest na opiniach naszych klientów. Jest dla nas szczególnie ważne i zobowiązujące do dalszej bardzo dobrej współpracy .

Dziękujemy bardzo wszystkim naszym uczestnikom szkoleń, bo to Wasze opinie i zadowolenie z wykonywanych przez nas usług, pozwoliły na otrzymanie tego wyróżnienia.

 

 Orły_Nauki_Jazdy21 MIEJSCE W WYSZKOWIE W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE ORŁY NAUKI JAZDY

 

 

Z wielką przyjemnością i satysfakcją informuję, że nasz Ośrodek Szkolenia Kierowców, na podstawie konkursu przeprowadzonego przez firmę ImaGO! Polska, zajął pierwsze miejsce w mieście Wyszków w zestawieniu ORŁY NAUKI JAZDY! Poniżej przedstawiamy dokumenty (kliknij, aby powiększyć).

Nasz Ośrodek uzyskał ocenę 10,0/10 i został laureatem ORŁÓW NAUKI JAZDY.
Tym samym dołączyliśmy do grona liderów w branży.
Tak zaszczytne miejsce uzyskaliśmy dzięki 495 opiniom naszych kursantów zamieszczanych na stronach GoogleMaps, Facebook, SuperPrawoJazdy, prawo-jazdy-360.
Jest to dla nas ogromny zaszczyt i największa nagroda, ponieważ naszym celem jest pełna satysfakcja naszych kursantów.
Serdecznie dziękujemy wszystkim kursantom, którzy zamieszczali swoje opinie.
To dzięki Wam taki sukces!

Nasza kadra i nasze auta szkoleniowe. W tym, aż 2 samochody to najnowsze modele Fiata Pandy.

001_nowa_panda

new_003

new_001

Zapraszamy do pełnej galerii zdjęć naszych pojazdów szkoleniowych. Przejdź do galerii.

Nasze atuty:

- najwyższa zdawalność w Powiecie Wyszkowskim w 2013, 2014, 2015 i 2016 roku.;
- komplet materiałów szkoleniowych i dydaktycznych dla każdego słuchacza:

   • bogato ilustrowany podręcznik, zawierający wszystkie wymagane aktualnym programem szkolenia zagadnienia łącznie z płytą z przykładowymi pytaniami egzaminacyjnymi oraz pytania umożliwiające skuteczne uzupełnienie i utrwalenie wymaganej wiedzy z zakresu przepisów ruchu drogowego;
   • nasi uczestnicy szkolenia mają bezpłatny i nieograniczony dostęp do bazy pytań egzaminacyjnych opracowanych przez Polskę Wytwórnię Papierów Wartościowych( firma odpowiedzialna za programy egzaminacyjne w Wojewódzkich Ośrodkach Egzaminacyjnych) w systemie online po zalogowaniu się na stronie naszego Ośrodka Szkolenia Kierowców (po uzyskaniu kodu dostępu). Pytania prezentowane są w identycznej oprawie graficzne, jaka występuje podczas egzaminu państwowego oraz pozwalają na gruntowne sprawdzenie obowiązującej wiedzy z zakresu przepisów ruchu drogowego  i uzyskanie pozytywnego wyniku na egzaminie wewnętrznym i państwowym;
   • szkolenie praktyczne odbywa się nowymi pojazdami z klimatyzacją (dwa Fiaty Panda III oraz Fiat Punto EVO). Instruktarz prowadzą bardzo doświadczeni instruktorzy z wieloletnim doświadczeniem w szkoleniu kierowców oraz mający bardzo dobre wyniki nauczania. Pełny profesjonalizm  pozwala na minimalizację stresu oraz przekazanie niezbędnej wiedzy z zakresu bezpiecznej jazdy oraz pozytywnego wyniku na egzaminie państwowym;
   • autorskie opracowanie  jazdy po skrzyżowaniach z ruchem okrężnym, jazdy po placu manewrowym oraz wykaz najczęściej popełnianych błędów podczas egzaminu praktycznego z komentarzem.

- egzamin wewnętrzny teoretyczny zawiera największą na rynku liczbę oryginalnych pytań Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych. Aplikacja dodatkowo charakteryzuje się wyglądem zbliżonym do ekranu egzaminacyjnego wykorzystywanego na egzaminie państwowym w ośrodkach egzaminacyjnych. Pozwala to na ograniczenie stresu, który towarzyszy kursantom podczas egzaminu państwowego oraz uzyskanie pozytywnego wyniku;
- zgodnie z obowiązującymi przepisami, w naszym ośrodku kurs prawa jazdy można rozpocząć na trzy miesiące przed ukończeniem 18 roku życia; egzamin państwowy można zdawać na miesiąc przed ukończeniem 18 roku życia;
-szkolenie w małych, przyjaznych grupach, umożliwiających zyskanie korzystniejszego efektu dla słuchacza,
- profesjonalizm i doświadczenie, poparte ponad 30-letnim doświadczeniem w szkoleniu kierowców;
- możliwość rozłożenia płatności na dogodne raty;
- promocje dla uczniów;
- prezent dla każdego słuchacza;
- oferujemy także 1 godzinę GRATIS w ramach opłaty podstawowej do wykorzystania na terenie Wyszkowa lub Ostrołęki (najczęściej uczęszczane trasy egzaminacyjne);

Jak odebrać prawo jazdy:

Odbioru naszego dokumentu dokonujemy w Wydziale Komunikacji danego Starostwa Powiatowego lub Urzędu Miasta.

Całkowita opłata za wydanie prawa jazdy – 100,50 zł.

 

07.02.2017
Opublikowano Bez kategorii | Skomentuj